Zdrowa skóra to lepsze
rezultaty zabiegów

Uzyskanie zadowalających i długotrwałych rezultatów w przypadku zabiegów typu anty-age z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii wymaga odpowiedniej pielęgnacji skóry przed i po kuracji. Skóra przede wszystkim musi być zdrowa i zabezpieczona przed czynnikami powodującymi przedwczesną śmierć jej komórek. Istotne jest także wzmocnienie bariery hydro-lipidowej skóry, co pozwoli jej odpowiednio reagować i zwiększa jej tolerancję na agresywne terapie ukierunkowane na konkretny problem.
OCZYSZCZANIE

Minimalizacja uszkodzeń
bariery skórnej i regeneracja
płaszcza lipidowego

Zdrowa bariera lipidowa ma kluczowe znaczenie dla zdrowej warstwy rogowej i całego naskórka. Kiedy bariera została poważnie naruszona, w odpowiedzi aktywowane są naturalne procesy biologiczne skóry.
Dowiedz się więcej
ANTIOXIDANT THERAPY

Najsilniejsza antyoksydacja
i kompleksowe działanie
przeciwstarzeniowe

ANTIOXIDANT THERAPY to innowacyjna, silnie skoncentrowana formuła wykorzystująca wysoką bioaktywność Ksantohumolu w połączeniu z komplementarnie działającymi składnikami
Dowiedz się więcej
ANTIOXIDANT THERAPY LIGHT

Ultralekka formuła mleczka o właściwościach antyoksydacyjnych

ANTIOXIDANT THERAPY light to innowacyjna formuła wykorzystująca wysoką bioaktywność Ksantohumolu w połączeniu ze składnikami, które przywracają prawidłową fizjologię skóry.
Dowiedz się więcej
LF MASTER

Działanie anty-aging,
równowaga mikrobiomu,
regeneracja i nawilżenie

Specjalistyczne serum wykorzystujące potencjał laktoferyny jako białka o znanym i udokumentowanym działaniu. Laktoferyna posiada wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe, protekcyjne i regulujące.
Dowiedz się więcej
BRIGHT UP THERAPY

Antyoksydacja, rozjaśnienie,
ujędrnienie i wygładzenie skóry

Skoncentrowana emulsja łącząca właściwości antyoksydacyjne, rozjaśniające i wygładzające. Wielopłaszczyznowe działanie emulsji zostało osiągnięte poprzez zastosowanie zarówno składników chroniących komórki naszej skóry przed stresem oksydacyjnym, jak i tych stymulujących procesy naprawcze
Dowiedz się więcej

Dołącz do
kosmetologicznej
rewolucji!

Headquarters:
proXN Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu
Zaoferuj swoim klientom przełomowe terapie na bazie Ksantohumolu.

Rozwijamy dynamicznie sieć współpracujących placówek w Europie i na świecie. Naszych produktów używają profesjonaliści z branży medycyny estetycznej i kosmetologii.
Headquarters:
DermoTech Beauty Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu