proXN tworzą pasjonaci kosmetologii i chemii, których
połączyła wizja udostępnienia ludziom na całym świecie
wszystkich dobrodziejstw Ksantohumolu.

Sprawiliśmy, że mówienie wyłącznie o „potencjale” Ksantohumolu jest już przeszłością:
dziś wykorzystujemy w pełni siłę Ksantohumolu w szeroko dostępnych terapiach kosmetologicznych. Efektem końcowym połączenia wizji, wytrwałości, kompetencji biznesowych i naukowych zespołu proXN są dostępne na całym świecie, profesjonalne terapie, wykorzystujące Kompleks Ksantohumolu.
join_us_txtjoin_us_arrow
BIZNES

Aneta Czaplicka i Paulina Stopczyk

Założycielki proXN, które dostrzegły w cząsteczce Ksantohumolu potencjał do wykorzystania w profesjonalnej pielęgnacji skóry. Dzięki solidnemu backgroundowi farmaceutycznemu, kosmetologicznemu oraz biznesowemu stały się pionierami w zakresie wdrożenia na rynek kosmetyków z Kompleksem Ksantohumolu. Gama tych produktów, dostępnych pod marką proXN stale się poszerza i trafia do klientów w kolejnych krajach na całym świecie.
NAUKA

Dr Mariusz Bosiak i Prof. Andrzej Wolan

Specjaliści z zakresu chemii i syntezy organicznej. Obydwaj uzyskali tytuł doktora nauk chemicznych na Wydziale Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Pracowali nad izolowaniem, syntezą i zastosowaniem związków naturalnych.  Dr Mariusz Bosiak wykorzystywał je w pracy doktorskiej jako doskonałe reagenty podczas syntezy związków biologicznie aktywnych.  Prof. Andrzej Wolan niezbędne doświadczenie w pracy ze związkami naturalnymi zyskał na dwuletnim stażu podoktorskim w Institut de Chimie des Substances Naturelles, Gif sur Yvette, który powołany jest do badań nad izolowaniem, identyfikacją i określaniem aktywności naturalnych związków organicznych.

Przełom w wykorzystaniu ksantohumolu
w kosmetologii nastąpił w Polsce

Ksantohumol od lat wzbudzał
zainteresowanie i emocje.
Proxn - Ksantohumol to prawdziwy game changer
Proxn - sun barrier
EMOCJE
ponieważ pomimo prób dokonywanych latami przez naukowców
z całego świata, stosowane sposoby syntezy nie przynosiły efektów, pozwalających na wykorzystanie właściwości związku np. w preparatach kosmetycznych. Długa lista problemów obejmowała m.in. długi czas i wysokie koszty syntezy, a także konieczność użycia MOMCI, czyli toksycznego odczynnika. Dodatkowo, nigdy nie było gwarancji, że na końcu uzyskany zostanie w 100% czysty Ksantohumol.
ZAINTERESOWANIE
ze względu na swoje właściwości, które udało się udowodnić: naturalny, silny antyoksydant, który nie tylko może ekstremalnie spowalniać procesy starzenia, ale i zapobiegać chorobie niedokrwiennej, działać przeciwgrzybicznie, przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo.
proxn - antixidant therapy

Przełomowe prace polskiego zespołu
proXN otworzyły drogę do skutecznego
wykorzystania Kompleksu Ksantohumolu
w preparatach kosmetycznych.

Klucz do efektywnego
dostarczenia Ksantohumolu
do skóry

Nasze wytrwałe prace nad nową, bezpieczną ścieżką syntezy
i stabilizacją Ksantohumolu doprowadziły do powstania kompleksu, który rozwiązał dotychczasowe problemy.

Flawonoid „włożyliśmy” do cyklodekstryny, która stała się rodzajem nośnika, czyniąc go zarazem bardziej biodostępnym i sprawiliśmy, by uwalniał się dopiero w komórkach skóry, gdzie chcemy, by działał.

Nasz wkład w renomę i pozycję
polskiej kosmetologii
na świecie

Zależało nam, by to polskie gabinety kosmetologiczne i kliniki medycyny estetycznej jako pierwsze skorzystały z naszego opatentowanego odkrycia, ponieważ razem tworzymy tę branżę i możemy wspólnie podnieść pozycję polskiej kosmetologii na świecie.

Wasze codzienne sukcesy przy wykorzystaniu kosmetyków proXN potwierdzają sens prac i badań, które prowadzimy.

Dołącz do
kosmetologicznej
rewolucji!

Headquarters:
proXN Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu
Zaoferuj swoim klientom przełomowe terapie na bazie Ksantohumolu.

Rozwijamy dynamicznie sieć współpracujących placówek w Europie i na świecie. Naszych produktów używają profesjonaliści z branży medycyny estetycznej i kosmetologii.
Headquarters:
DermoTech Beauty Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu