Produkty
SKÓRA GŁOWY

Skóra Głowy - trychologiczne multimodalne terapie proXN

Skóra głowy oraz mieszki włosowe są nieustannie narażone na działanie niekorzystnych stresorów środowiskowych i czynników wewnętrznych, zaburzających naturalną homeostazę. Przekłada się to między innymi na pojawiające się zaburzenia w ich funkcjonowaniu, zakłócenia cyklu wzrostu włosa i możliwości jego regeneracji. Przyczyną zaburzeń homeostazy i jednocześnie większości problemów trychologicznych jest stan zapalny.
Trychologiczne multimodalne terapie proXN oparte są o Kompleks Ksantohumolu oraz komplementarne składniki o udokumentowanym działaniu: witamina D3, koenyzm Q10, laktoferyna.
proXN - Ksantohumol to prawdziwy game changer
proXN - sun barrier
Takie połączenie substancji zmniejsza uszkodzenia oksydacyjne mieszków włosowych spowodowane przez wolne rodniki, reguluje sygnalizację immunologiczną oraz cykl wzrostu włosa.
Xanthohumol Trichotherapy Treatment

Dwuetapowa terapia wzmacniająca

Terapia zapewniająca prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy i mieszków włosowych. Łagodzi i niweluje objawy problemów trychologicznych.
Dowiedz się więcej
LF Master

Siła laktoferyny i Kompleksu Ksantohumolu

Specjalistyczne serum wykorzystujące potencjał laktoferyny, białka o znanym i udokumentowanym wielokierunkowym działaniu protekcyjnym i regulującym.
Dowiedz się więcej
PHA Solution

Efektywna terapia przeciwłojotokowa

Formuła preparatu oparta o glukonolakton i kwas azelainowy. Unikalne połączenie kwasów o działaniu regulującym zapewnia efektywne rozpoczęcie terapii skóry głowy z problemem nadmiernego łojotoku.
Dowiedz się więcej
Prime Mist

Oczyszczanie skóry głowy regulujące funkcjonowanie bariery skórnej.

Formulacja mgiełki PRIME MIST oparta jest o dwa polihydroksykwasy: kwas laktobionowy i glukonolakton, które posiadają bardzo duże zdolności pochłaniania wilgoci z otoczenia, tym samym silnie nawilżając skórę głowy.
Dowiedz się więcej

Dołącz do
kosmetologicznej
rewolucji!

Headquarters:
proXN Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu
Zaoferuj swoim klientom przełomowe terapie na bazie Ksantohumolu.

Rozwijamy dynamicznie sieć współpracujących placówek w Europie i na świecie. Naszych produktów używają profesjonaliści z branży medycyny estetycznej i kosmetologii.
Headquarters:
DermoTech Beauty Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu