Produkty
AUTORSKIE ZABIEGI PROXN

Autorskie zabiegi proXN

Autorskie zabiegi proXN to modulowane terapie przywracające odpowiednią fizjologię skóry oraz właściwe procesy regeneracyjne.
Terapie wykorzystujące najsilniejszy dotąd odkryty antyoksydant w pierwszej kolejności pozwalają ustabilizować nadreaktywność skóry, przywrócić integralność naskórka, aby dopiero w kolejnym kroku pomagać skórze się odbudować.
proXN - Ksantohumol to prawdziwy game changer
proXN - sun barrier
Zastosowanie Kompleksu Ksantohumolu pozwala zniwelować oznaki przedwczesnego starzenia się skóry poprzez bezpośredni wpływ na przyczynę zmian, czyli stres oksydacyjny,zapewniając widoczne rezultaty terapeutyczne, poparte badaniami efektywności.
Xanthohumol Recovery Treatment

Najsilniejsza terapia antyoksydacja

Terapia dostarczająca skórze wysoce aktywny Kompleks Ksantohumolu  wraz z synergicznie działającymi substancjami wpływającymi na odpowiedni proces odbudowy skóry po zabiegach inwazyjnych.
Dowiedz się więcej
Pha Solution

Wyjątkowo delikatna formuła peelingu dla skór szczególnie wrażliwych

Formuła preparatu oparta jest o glukonolakton i kwas azelainowy. Unikalne połączenie kwasów o działaniu przeciwzapalnym zapewnia delikatny resurfacing, skierowany szczególnie do terapii skór wrażliwych.
Dowiedz się więcej
Novel Peel

Siła retinolu bez efektu podrażnienia

NOVEL PEEL to produkt o działaniu silnie biorewitalizujacym, formulacja oparta o działanie retinoidu nowej generacji- estru kwasu retinowego.
Dowiedz się więcej

Dołącz do
kosmetologicznej
rewolucji!

Headquarters:
proXN Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu
Zaoferuj swoim klientom przełomowe terapie na bazie Ksantohumolu.

Rozwijamy dynamicznie sieć współpracujących placówek w Europie i na świecie. Naszych produktów używają profesjonaliści z branży medycyny estetycznej i kosmetologii.
Headquarters:
DermoTech Beauty Sp. z o.o.
Gałczyńskiego 62/1
10-089 Olsztyn

Warsaw office:
Ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa

Adres e-mail:
biuro@proxn.eu