Dwutygodniowa intensywna terapia domowa teraz dostępna ONLINE!

Media

ELLE

Nie tylko nasz umysł nie lubi przewlekłego stresu. Skóra również reaguje na niego źle. Dowiedz się co możesz dla niej dobrego zrobić.

czytaj więcej

PARTY MEDYCYNA ESTETYCZNA

Cenny składnik- Ksantohumol

czytaj więcej

CKM

Ksantohumol, super moc szyszki chmielu! Dlaczego powinniśmy się nią zainteresować?

czytaj więcej

WYSOKIE OBCASY

Nowe, przełomowe składniki aktywne, cyklicznie pojawiają się na rynku. Jeśli zastanawiacie się, jaki z nich zdominuje rok 2022 odpowiadamy - będzie to Ksantohumol.

czytaj więcej

TWÓJ STYL

Oto 20 polskich marek kosmetyków, w których zakochacie się bez reszty!

czytaj więcej

TWÓJ STYL

3 zabiegi, które likwidują zmęczenie skóry i błyskawicznie poprawią jej kondycję

czytaj więcej

NCBiR

Poznajcie sylwetki kobiet, które m.in. dzięki wsparciu NCBR realizują ambitne projekty naukowe, biznesowe i innowacyjne.

czytaj więcej

ZWIERCIADŁO

Jak dbać o urodę latem?

czytaj więcej

GLAMOUR

Terapie z ksantohumolem PRO XN nowymi gwiazdami medycyny estetycznej: oto najsilniejszy antyoksydant, jakiego znamy!

czytaj więcej

Najsilniejszy antyoksydant

Ksantohumol to najsilniejszy dotąd poznany antyoksydant, lepszy niż witamina C czy resweratrol.

czytaj więcej

Wypróbowałam i polecam!

Autorskie zabiegi proXN dostępne w salonach kosmetologicznych w całej Polsce.

czytaj więcej

Głowa do góry!

Najnowsze Wysokie Obcasy Extra polecają nowości od PRO XN . Tym razem serię trychologiczną z kompleksem ksantohumolu.

czytaj więcej

Nowość wśród produktów proXN!

Dwuetapowy demakijaż, perfekcyjnie przygotowujący skórę do wieczornej i porannej pielęgnacji.

czytaj więcej

Autorski zabieg proXN

To silne wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry. Linia oparta na najsilniejszym dotąd poznanym antyoksydancie- ksantohumolu.

czytaj więcej

Xanthohumol Recovery Treatment

Maksymlna regeneracja po zabiegach remodelujących. Terapie, które wywołują stan zapalny mają na celu stymulację produkcji kolagenu i odbudowę struktur komórkowych. Zwiększa się wówczas miejscowe zapotrzebowanie na składniki antyoksydacyjne. Idealną odpowiedzią na tą potrzebę jest Kompleks Ksantohumolu zawarty w autorskiej linii kosmetyków profesjonalnych proXN.

czytaj więcej

Przeciwstarzeniowa siła ksantohumolu

Pionierskie zastosowanie wysoce aktywnego kompleksu ksantohumolu w terapii przeciwsta- rzeniowej dla skóry nadreaktywnej, wrażliwej, naczyniowej. Autorski zabieg PRO XN oparto na produktach, które dają możliwość stworzenia spersonalizowanych protokołów zabiegowych.

czytaj więcej

Wysokie Obcasy

Najsilniejszy antyoksydant Ksantohumol po raz pierwszy na świecie w kosmetykach. Polski patent, polski start-up, polski sukces.

czytaj więcej

Wywiad z założycielkami DermoTech Beauty

Składniki aktywne wykorzystywane w kosmetologii od lat są przedmiotem wnikliwych badań, które pozwalają poprawiać efektywność produktów pielęgnacyjnych. O nowej cząsteczce, prezentującej duży potencjał w zakresie działania antyoksydacyjnego, opowiadają Paulina Stopczyk oraz Aneta Czaplicka z firmy DermoTech Beauty. O nowej cząsteczce, prezentującej duży potencjał w zakresie działania antyoksydacyjnego, opowiadają Paulina Stopczyk oraz Aneta Czaplicka z firmy DermoTech Beauty.

czytaj więcej

2020 należeć będzie do ksantohumolu!

Autorska linia profesjonalnych kosmetyków proXN to pielęgnacja przyszłości.

czytaj więcej

Ksantohumol po raz pierwszy na świecie w kosmetykach.

Ksantohumol trafił do polskich kosmetyków. (…) Produkty będą sprzedawać w modelu B2B, ich odbiorcami mają być krajowe kliniki i salony urody. Projekt bazuje na pracach B+R finansowanych z programu BridgeAlfa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Były one finansowane za pośrednictwem funduszu Infini. Merytoryczne wsparcie start-up dostał od toruńskich naukowców. Do rozwiązania miał kilka chemicznych zagwozdek.

czytaj więcej

Ksantohumol po raz pierwszy na świecie w kosmetykach.

Wielu próbowało znaleźć sposób na wprowadzenie ksantohumolu do kosmetyków, jednak wszyscy na tym zadaniu polegli. Aż do czasu, kiedy o substancji usłyszały dwie Polki.

czytaj więcej

Od chmielu do innowacji

Od chmielu do innowacyjnego pomysłu na biznes. Na bazie chmielu można stworzyć wiele innowacyjnych biznesów (…) Substancja budzi zainteresowanie w świecie naukowym już od dłuższego czasu, a jeden z polskich laboratoriów, Synthex opracował innowacyjny sposób syntezy. 

czytaj więcej

Ksantohumol po raz pierwszy na świecie w kosmetykach.

Polki o przełomowym odkryciu eliksiru młodości z szyszek chmielu. Paulina Stopczyk oraz Aneta Czaplicka stworzyły innowacyjną na skalę światową metodę pozyskiwania i zastosowania ksantohumolu w kosmetyce. Założycielki startupu Dermotech Beauty opowiadają o przełomowej recepturze, badaniach nad nią oraz planach na przyszłość.

czytaj więcej

Ksantohumol po raz pierwszy na świecie w kosmetykach.

Związek uzyskany z szyszek chmielu pomoże zadbać o skórę. Znajdujący się w szyszkach chmielu ksantohumol jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, działa m.in. przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, przeciwstarzeniowo i wspomaga gojenie ran. Polacy opracowali metodę uzyskiwania tego związku w niemal czystej postaci.

czytaj więcej

Ksantohumol w kosmetykach

Polki ze startupu DermoTech Beauty wprowadziły do kosmetyków związek uzyskany z szyszek chmielu. Znajdujący się w szyszkach chmielu ksantohumol jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, działa m.in. przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, przeciwstarzeniowo i wspomaga gojenie ran. Polki opracowały metodę uzyskiwania tego związku w niemal czystej postaci.

czytaj więcej

O ksantohumolu z Aneta i Pauliną.

Ksantohumol, najsilniejszy antyoksydant pochodzenia naturalnego po raz pierwszy na świecie w kosmetykach. Już niedługo do klinik medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych trafią pierwsze, profesjonalne kosmetyki z ksantohumolem. Jego synteza i zamknięcie w innowacyjnym kompleksie udała się dzięki współpracy z polskimi naukowcami.

czytaj więcej