Dwutygodniowa intensywna terapia domowa teraz dostępna ONLINE!

Media

Nowość wśród produktów proXN!

Dwuetapowy demakijaż, perfekcyjnie przygotowujący skórę do wieczornej i porannej pielęgnacji.

czytaj wiecej

Autorski zabieg proXN

To silne wzmocnienie systemu antyoksydacyjnego skóry. Linia oparta na najsilniejszym dotąd poznanym antyoksydancie- ksantohumolu.

czytaj wiecej

Xanthohumol Recovery Treatment

Maksymlna regeneracja po zabiegach remodelujących. Terapie, które wywołują stan zapalny mają na celu stymulację produkcji kolagenu i odbudowę struktur komórkowych. Zwiększa się wówczas miejscowe zapotrzebowanie na składniki antyoksydacyjne. Idealną odpowiedzią na tą potrzebę jest Kompleks Ksantohumolu zawarty w autorskiej linii kosmetyków profesjonalnych proXN.

czytaj wiecej

LNE

Pionierskie zastosowanie wysoce aktywnego Kompleksu Ksantohumolu w terapii przeciwstarzeniowej dla skóry nadreaktywnej, wrażliwej, naczyniowej.

czytaj wiecej

Wysokie Obcasy

Najsilniejszy antyoksydant Ksantohumol po raz pierwszy na świecie w kosmetykach. Polski patent, polski start-up, polski sukces.

LNE

wrzesień 2019

Składniki aktywne wykorzystywane w kosmetologii od lat są przedmiotem wnikliwych badań, które pozwalają poprawiać efektywność produkt.w pielęgnacyjnych. O nowej cząsteczce, prezentującej duży potencjał w zakresie działania antyoksydacyjnego, opowiadają Paulina Stopczyk oraz Aneta Czaplicka z firmy DermoTech Beauty.

czytaj wiecej

2020 należeć będzie do ksantohumolu!

Autorska linia profesjonalnych kosmetyków proXN to pielęgnacja przyszłości.

czytaj wiecej

Puls Biznesu

maj 2019

Ksantohumol trafił do polskich kosmetyków. (…) Produkty będą sprzedawać w modelu B2B, ich odbiorcami mają być krajowe kliniki i salony urody. Projekt bazuje na pracach B+R finansowanych z programu BridgeAlfa Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Były one finansowane za pośrednictwem funduszu Infini. Merytoryczne wsparcie start-up dostał od toruńskich naukowców. Do rozwiązania miał kilka chemicznych zagwozdek.

czytaj wiecej

inn Poland

Ksantohumol po raz pierwszy na świecie zastosowany w kosmetykach.

czytaj wiecej

Mam biznes

maj 2019

Od chmielu do innowacyjnego pomysłu na biznes. Na bazie chmielu można stworzyć wiele innowacyjnych biznesów (…) Substancja budzi zainteresowanie w świecie naukowym już od dłuższego czasu, a jeden z polskich laboratoriów, Synthex opracował innowacyjny sposób syntezy. 

czytaj wiecej

Mam Startup

maj 2019

Polki o przełomowym odkryciu eliksiru młodości z szyszek chmielu. Paulina Stopczyk oraz Aneta Czaplicka stworzyły innowacyjną na skalę światową metodę pozyskiwania i zastosowania ksantohumolu w kosmetyce. Założycielki startupu Dermotech Beauty opowiadają o przełomowej recepturze, badaniach nad nią oraz planach na przyszłość.

czytaj wiecej

Nauka w polsce

wersja polska 2019

Związek uzyskany z szyszek chmielu pomoże zadbać o skórę. Znajdujący się w szyszkach chmielu ksantohumol jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, działa m.in. przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, przeciwstarzeniowo i wspomaga gojenie ran. Polacy opracowali metodę uzyskiwania tego związku w niemal czystej postaci.

czytaj wiecej

Mam Startup

maj 2019

Polki ze startupu DermoTech Beauty wprowadziły do kosmetyków związek uzyskany z szyszek chmielu. Znajdujący się w szyszkach chmielu ksantohumol jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów, działa m.in. przeciwgrzybiczo, przeciwbakteryjnie, przeciwstarzeniowo i wspomaga gojenie ran. Polki opracowały metodę uzyskiwania tego związku w niemal czystej postaci.

czytaj wiecej

Polskie Radio Czwórka

maj 2019

Ksantohumol, najsilniejszy antyoksydant pochodzenia naturalnego po raz pierwszy na świecie w kosmetykach. Już niedługo do klinik medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych trafią pierwsze, profesjonalne kosmetyki z ksantohumolem. Jego synteza i zamknięcie w innowacyjnym kompleksie udała się dzięki współpracy z polskimi naukowcami.

czytaj wiecej